י.ג.נ טבעי בע"מ
 
חברת י.ג.נ טבעי בע"מ (Y.G.N. Health LTD) הינה מותג בריאות מוביל בישראל. אנו חברה משפחתית חמה עם מעל 15 שנות וותק בייבוא, שיווק, פיתוח וייצור מוצרי בריאות, תוספי תזונה טבעיים אורגניים, לשיפור הבריאות ואיכות החיים של לקוחותינו. מוצר הדגל שלנו הינו תוסף תזונה אצה כחולה ירוקה AFA המיובא ומשווק בלעדית בישראל על ידי חברת י.ג.נ טבעי בע"מ. מתוך אהבה וכבוד לבעלי חיים, נושאים מוצרי י.ג.נ את תו האגודה הישראלית כנגד ניסויים בבעלי-חיים. מוצרינו עמדו בבדיקות קפדניות, לרבות חברת היצרן בארה"ב, והן עונות על תקנים וסטנדרטים נדרשים ישראליים ובינלאומיים.
שירות מהימן ומקצועי
 
אנו מחוייבים לשרת את לקוחותינו בהצעת מוצרי בריאות ותוספי תזונה שמביאים תוצאות והיעילות שלהם כבר הוכחה בעולם, ועושים זאת באמצעות איסוף ידע מהימן ועדכני ומעקב שוטף אחרי המחקרים האחרונים בתחום תוספי התזונה. אנחנו שמחים לחלוק במידע זה כאן באתר באזור מאמרים הכולל הפניות וקישורים למחקרים ומקורות מידע. כל אלו מאפשרים לכם לקבל החלטות מושכלות וטובות יותר בכל הנוגע לשמירה על בריאותכם ושיפור איכות חייכם. בכדי לממש זאת אנחנו מדברים עם הלקוחות שלנו בכל מקום בו הם נמצאים, לומדים את מה שהם צריכים ורוצים ומספקים להם פתרונות בריאות איכותיים ובמחירים נוחים.
חומרי גלם טבעיים ואיכותיים
 
במוצרינו נעשה שימוש בחומרי גלם טבעיים בלבד. אנחנו נמצאים בקשר רציף עם החקלאי והספקים שלנו בעולם, ומוודאים שלקוחותינו מקבלים מוצרים עם האיכות הגבוהה ביותר.
תהליכי ייצור ואריזה ללא מגע יד אדם
 
מוצרי י.ג.נ מפותחים ומיוצרים בישראל במפעל הכולל מעבדה מיקרוביאלית, מעבדות פיתוח ובקרת ייצור.
בקרת איכות מוקפדת
 
אנחנו מקיימים מעקב רציף על תהליכי השתילה, גידול וקציר של חומרי הגלם המשולבים במוצרינו, ותהליך עיבודם, תוך התאמה לתקני האיכות הקפדניים שלנו, וביצוע בקרת איכות שוטפת.
כשר
 
מוצרי י.ג.נ. כשרים, רובם בהשגחת בד"צ העדה החרדית ,ירושלים.
באישור משרד הבריאות
 
כל מוצרי י.ג.נ מאושרים על-ידי משרד הבריאות
בטיחות תוספי התזונה של י.ג.נ
 
כשאתם קונים מ-י.ג.נ, אתם יכולים להיות רגועים שאתם מכניסים לגופכם תוספי תזונה איכותיים מבית טוב ואמין

דואר אלקטרוני

info@ygn.co.il

כתובת

ת.ד. 7758 | מיקוד 3107701

חיפה

מספרי טלפון

טלפון: 04-8243682

פקס: 04-8255755

מתחייבים לאיכות!

מוצרי י.ג.נ עמדו בבדיקות קפדניות, לרבות חברת היצרן בארה"ב, ונושאים את רישיון משרד הבריאות הישראלי. לקבלת פרטים נוספים ו/או יעוץ ראשוני צרו קשר עם הצוות המקצועי שלנו.