כשאתם מחליטים שהגיע הזמן להיות בריאים יותר ולהרגיש טוב יותר רואים את זה עליכם. צ'יה עושה טוב לכל המשפחה. היום הוא הזמן הכי טוב להתחיל לשלב בתפריט שלכם ושל משפחתכם תוסף תזונה זרעי צ'יה הנחשב מזון על (Super Food) ומספק לגופכם חומרים מזינים שנותנים לכם אנרגיה לאורך זמן, עוזרים לבריאות הלב, לפעולת מעיים תקינה, לייצוב רמת הסוכר בדם, לסילוק רעלים, עם פחות כולסטרול, הפחתת התשוקה למתוקים והם גם עוזרים לשפר את הריכוז והמיקוד שלכם. תוסף תזונה זרעי צ'יה של י.ג.נ, הוא היחידי בישראל עם המסמכים - GAP, GMP , HACCP , ISO 9001:2000. ועכשיו, אתם מקבלים יותר צ'יה בפחות כסף באריזה משפחתית.
  • אומגה 3 ממקור צמחי.
  • יותר אנרגיה וסיבולת.
  • השלמה לתזונה היומית.
  • 700 גרם נטו.
מחיר:
₪49.90

0 חוות דעת | כיתבו חוות דעת

יתרונות המוצר זרעי צ'יה - אריזה משפחתית ( Chia Seeds )

[1] זרעי צ'יה של י.ג.נ טבעיים לחלוטין ואורגניים ללא אלרגנים - זרעיי צ'יה של י.ג.נ גדלים בצורה טבעית ואורגנית ללא שימוש בכימיקלים כלשהם, חומרי הדברה או דשנים מלאכותיים. זהו מזון  צמחי ולא מעובד שאינו מהונדס גנטית (GMO).

[2] השלמה תזונתית בריאה לתפריט היומי של כל המשפחה - זרעי צ'יה הם בעלי יתרונות תזונתיים רבים לכל בני הבית, בגלל בשל אחוז גבוה של חומצות שומן החיוניות לגוף, מקור צמחי מעולה לאומגה 3 , חלבונים, סיבים תזונתיים מסיסים, שפע אנטיאוקסידנטים (נוגדי חמצון), פיתונטרואנטים (Phytonutrients) ויטמינים ומינראליים.

[3] מקור לשפע אומגה 3 - זרעיי צ'יה היא דרך מעולה לקבל תוסף אומגה 3 ממקור צמחי ואיכותי מאוד. אומגה 3 הוא שם כללי לקבוצה של חומצות שומן בלתי רוויות הנחשבות חיוניות לגוף האדם ואף הכרחיות לתפקודם האופטימלי של תאי הגוף.
חומצות השומן הללו נמצאות במעטפת של כל תאי הגוף ונדרשת כחלק מהפעילות התקינה של מערכות רבות בגוף האדם כמו המוח, מערכת העצבים, המערכת החיסונית, מערכת הלב והמערכת ההורמונלית. אומגה 3 גם מחזקת את היכולת להתמודד עם סטרס.

[4] תמיכה בתהליך גמילה מעישון - זרעי צ'יה שופעים באומגה 3 ונמצא שצריכה של אומגה 3 מהווה תמיכה טבעית מצוינת בתהליך הגמילה להפחתת הכמיהה לעישון.

[5] משפר פעילות קרדיולוגית - אומגה 3 ואומגה 6 התורמות לבריאות הלב. EFAs באמצעות אספקת רמות גבוהות במיוחד של חומצות שומן חיוניות.

[6] מייצב את רמת הסוכר בדם - הסיבים המסיסים בגרעין הצ'יה מייצרים השפעה מייצבת על רמות הגלוקוזה בדם, באמצעות ויסות הקצב בו פחמימות מורכבות מעוכלות ונטמעות בגוף.

[7] תורם לפעולת מעיים תקינה ויציאות סדירות - גרעין הצ'יה מועשר בחומר המכונה מוקופוליסכריד המתאפיין בתכונתו לספיחת נוזלים ופועל לחיבור והגנה ברקמת חיבור בגוף. הוא מצוי במקומות שונים בגוף כגון בסחוסים, בעור, סביב המפרקים ובנוזל העין. בהשפעת חומר זה מומרצת פעילות המעיים ומוסדרת תדירות היציאות.

[8] סופר הידרציה ואיזון במוליכות (Electrolyte Balance) - גרעין צ'יה מסוגל לספוח ולהחזיק פי 12 (ויותר) מים ממשקלו בזכות תכולה של סיבים מסיסים הסופחים כמויות גדולות של מים (Hyhilic Colloids).

[9] הגנה על המעיים מפני חיידקים גורמי מחלות - צריכת זרעי צ'יה תורמת ליצירת שכבת ריר לחה בדפנות הפנימיות של המעיים המגנה על המעיים מפני חדירת חיידקים שונים גורמי מחלות.

הנחיות שימוש

מה מקבלים: זרעי צ'יה בקופסה אטומה.
תכולה: 700 ג' .
כמות מומלצת:  2 כפיות צ’יה (כ- 12 גרם) ליום.

הנחיות צריכת התוסף: לאחר הפתיחה רצוי לשמור בקירור.
גרעיני צ'יה הם בעלי אורך חיי מדף ממושכים מאוד של כשנתיים.

כיצד לשלב גרעיני צ'ה בתפריט התזונתי היומי שלכם?
ניתן להוסיף את זרעי צ'יה של י.ג.נ לכל מזון. בשל היותם של זרעי צ'יה חסרי טעם וריח, הם אינם משנים את טעם המזון עימו עורבבו.
אפשר לצרוך זרעי צ'יה כפי שהם כתוספת לדגני הבוקר, לגלידה, לשיק הפירות, מעורבב ביוגורט, ברוטב לסלט, וכד'.
אפשר לצרוך זרעי צ'יה כשהם טחונים (במטחנת קפה) לשימוש באבקה למוצרי מאפה ולהסמכת מוצרים נוזליים אחרים.
אפשר לצרוך זרעי צ'יה כג’ל אותו ניתן להוסיף לכל מזון.
 

 

תופעות לוואי

תופעות לוואי: אין . 

ניתן לצרוך תוסף זרעי צ'יה בקביעות.

מידע נוסף

מעניין לדעת

זרעי צ'יה מכילים:
פי 8 יותר אומגה 3 מדג סלמון.
פי 3 יותר ברזל מתרד.
פי 15 יותר מגנזיום מברוקולי.
פי 6 יותר סידן מחלב.
פי 3 יותר אנטיאוקסידנטים מאוכמניות כחולות.
יותר סיבים תזונתיים מזרעי פשתן.
יותר חלבונים מסויה.

תוסף תזונה זרעי צ'יה באריזה משפחתית עומד בתקנים וסטנדרטים ישראליים ובינלאומיים
הוכח על-ידי Nutritional Science Research ) NSRI ) .
בעל תעודת הכשר של היצרן בחו"ל.
באישור משרד הבריאות הישראלי .
בעל תקן  GMP תנאי ייצור נאותים  (Good Manufacturing Practice) .
בעל תקן  HACCP בקרת בטיחות מזון (Hazard Analysis Critical Control Point) .
בעל תקן SQF 2000 אסמכתא על עמידה מלאה בתקנות בטיחות המזון .
בעל תקן גידולים אורגניים - מטעם SGS הבינלאומית, האישור האורגני של השוק האמריקאי USDA .
והאיחוד האירופאי JAS .
בעל הכשר בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים .

תוית האיכות של י.ג.נ
כמו כל המוצרים של חברת י.ג.נ טבעי בע"מ גם מוצר תוסף תזונה זרעי צ'יה באריזה משפחתית עומד בתהליכי גידול, ייצור ואחסון מוקפדים במיוחד!
כל חומרי הגלם של המוצרים מבית י.ג.נ עוברים בקרת איכות קפדנית משלב הזריעה ועד שלב הייצור והאריזה במפעל.