אצה כחולה ירוקה לטיפול בעייפות כרונית וחוסר אנרגייה

עייפים מלהרגיש עייפים? אתם יכולים לשנות את כל זה!
אחת הסיבות העיקריות לתחושות של עייפות כרונית וחוסר אנרגיה כללי נובעת מתפריט יומי לקוי. אצה כחולה ירוקה, הגדלה ללא התערבות אדם, נחשבת למזון על – קרי היא מכילה מגוון גדול של ויטמינים, מינראלים וחלבונים המספקים לגוף את כל צרכי התזונה שלו.
בין יתר סגולות האצה כחולה ירוקה ניתן למנות את המאפיינים הבאים:

צריכת אצה כחולה ירוקה (AFA) של י.ג.נ, מביאה את התפקוד הפיזי, המנטאלי והנפשי של
האדם לשיאו ותורמת למניעת עייפות כרונית, חולשה ותשישות.
אצה כחולה ירוקה (AFA) של י.ג.נ, משמשת כמקור אנרגיה טבעי להגברת האנרגיה,הערנות ותחושת החיוניות. כשמרגישים עייפות, לאות ותשישות, צריכת אצה כחולה ירוקה נותנת “”זריקת מרץ טבעית”” ומגבירה את רמת האנרגטיות הגופנית.
 
להזמנת אצה כחולה ירוקה חייגו עכשיו 8243682 – 04  
או שלחו לנו מייל באמצעות טופס יצירת הקשר
 
ד””ר ג’ליאן מקית’, תזונאית בעלת שם עולמי ומחברת הספר “” האוכל עושה את האדם “” אומרת בספרה על עייפות כרונית וחוסר אנרגיה: “”אתם לא צריכים עוד להיות עייפים. כדי להגביר את האנרגיה ככל האפשר,ולטפל בבעיות נלוות כמו עייפות כרונית  אנחנו צריכים לכלול מאכלים מסוימים בתפריט שלנו, בעיקר כאלה שמחזקים את חילוף החומרים ומשמרים רמת אנרגיה קבועה. חומרי התזונה החשובים ביותר הנחוצים לייצור אנרגיה הם קבוצת הוויטמינים B קומפלקס. מחסור בוויטמינים מקבוצת B יכול לעיתים קרובות להיות הסיבה העיקרית לתפקוד לקוי של בלוטת יותרת הכליה, שתוצאותיו מתבטאות בצניחות אנרגיה””. בספרה היא ממליצה על “”אצה כחולה ירוקה””  כאחד ממזונות האנרגיה העיקריים לטיפול בעייפות כרונית.

למידע נוסף על סגולות האצה ראה – אצה כחולה ירוקה

פנו אלינו ונשמח לעזור!

אתר זה מוגן על ידי reCAPTCHA וכפוף למדיניות הפרטיות ותנאי השירות של Google

או חייגו:

04-8243682