טיפול ומניעת דיכאון באמצעות אצה כחולה ירוקה

אצה כחולה ירוקה – לאיזון הנפש וטיפול בדכאונות
אצה כחולה ירוקה, מעבר לסגולות הריפוי הגופניות הטמונות בה, ידועה גם בשל ההשפעות המנטליות והנפשיות המטיבות שלה. לצד סגולותיה הגופניות ניתן אם כן למנות גם סגולות כגון השפעות מעוררות, הגברת הריכוז,  שיפור היכולות הקוגניטיביות, שיפור מצב הרוח של הצורכים אותה וטיפול ומניעת דיכאון.
מחקרים רפואיים שנערכו בתחום הסבירו את השפעות האצה הכחולה ירוקה הללו  בריכוז גבוה של חומצת אמינו בשם ( PEA (Acid Phenil Ethylamine המצוי באצות מאגם אורגון.
להזמנת אצה כחולה ירוקה חייגו עכשיו 8243682 – 04
או שלחו לנו מייל באמצעות טופס יצירת הקשר
מנגוני הפעולה של ה- PEA
ה- PEA מיוצר באופן טבעי בגופינו על ידי פעולת המוח . חומצת ה-PEA מעורבת בכל הפעילויות המנטליות הקשורות לתחושות עונג ומודעות. כאשר גופנו מייצר את ה-PEA אנו מוצפים בתחושות של אהבה ועונג,
מה שמסביר את כינויה – מולקולת האהבה. נטילה אוראלית שלPEA,  מאפשרת לחומר להיספג בגופנו בקלות ולהיספג במוח. לאחר שה-PEA מן האצה הכחולה הירוקה נספג בגופינו, הוא מעצים את פעולת הדופאמין במוח, עובדה המסבירה חלק מן ההשפעות המרוממות של האצה הכחולה הירוקה.
טיפול ומניעת דיכאון
מחקרים מדעיים  הראו בבירור כי אנשים המצויים במצב דכאוני סובלים מרמות PEA נמוכות משמעותית מן האוכלוסייה הנורמאלית. אותם מחקרים הראו קשר ברור בין נטילת אצה כחולה ירוקה לירידה בדיכאון. למעשה נטילה פעמיים ביום של כמוסות אצה ירוקה הראו ירידה בסמפוטמים הדכאוניים בקרב  60% מן המטופלים.

פנו אלינו ונשמח לעזור!

אתר זה מוגן על ידי reCAPTCHA וכפוף למדיניות הפרטיות ותנאי השירות של Google

או חייגו:

04-8243682