אודותינו

י.ג.נ טבעי בע”מ

חברת י.ג.נ טבעי בע”מ (Y.G.N. Health LTD) הינה מותג בריאות בישראל.
אנו חברה משפחתית חמה עם מעל 15 שנות וותק בייבוא, שיווק, פיתוח וייצור מוצרי בריאות, תוספי תזונה טבעיים אורגניים, לשיפור הבריאות ואיכות החיים של לקוחותינו.
מוצר הדגל שלנו הינו תוסף תזונה אצה כחולה ירוקה AFA הגדלה באגם האקולוגי קלאמת׳ בארה״ב המיובא ומשווק בלעדית בישראל על ידי חברת י.ג.נ טבעי בע”מ.

שירות מהימן ומקצועי

אנו מחוייבים לשרת את לקוחותינו בהצעת מוצרי בריאות ותוספי תזונה שמביאים תוצאות והיעילות שלהם כבר הוכחה בעולם, ועושים זאת באמצעות איסוף ידע מהימן ועדכני ומעקב שוטף אחרי המחקרים האחרונים בתחום תוספי התזונה.
אנחנו שמחים לחלוק במידע זה כאן באתר באזור מאמרים הכולל הפניות וקישורים למחקרים ומקורות מידע. כל אלו מאפשרים לכם לקבל החלטות מושכלות וטובות יותר בכל הנוגע לשמירה על בריאותכם ושיפור איכות חייכם.
בכדי לממש זאת אנחנו מדברים עם הלקוחות שלנו בכל מקום בו הם נמצאים, לומדים את מה שהם צריכים ורוצים ומספקים להם פתרונות בריאות איכותיים ובמחירים נוחים.

מתחייבים לאיכות!

מוצרי י.ג.נ עמדו בבדיקות קפדניות, לרבות חברת היצרן בארה”ב, ונושאים את רישיון משרד הבריאות הישראלי. לקבלת פרטים נוספים ו/או יעוץ ראשוני צרו קשר עם הצוות המקצועי שלנו.
מתוך אהבה וכבוד לבעלי חיים, מוצרי י.ג.נ נושאים את תו האגודה הישראלית כנגד ניסויים בבעלי-חיים. מוצרינו עמדו בבדיקות קפדניות, לרבות חברת היצרן בארה”ב, והן עונות על תקנים וסטנדרטים נדרשים ישראליים ובינלאומיים.

צרו איתנו קשר

  אתר זה מוגן על ידי reCAPTCHA וכפוף למדיניות הפרטיות ותנאי השירות של Google
  דואר אלקטרוני

  info@ygn.co.il

   

  טלפון וואטסאפ: 050-242-5226

  פנו אלינו ונשמח לעזור!

   אתר זה מוגן על ידי reCAPTCHA וכפוף למדיניות הפרטיות ותנאי השירות של Google

   או חייגו:

   04-8243682