99.90

6 במלאי

מעוניינים בהנחות? הירשמו למועדון הלקוחות שלנו!

כמוסות לקסיקול הן פתרון טבעי, יעיל, אפקטיבי ובטוח ונטילתן על בסיס יומיומי, תעזור לכם להשתחרר ולהרגיש הקלה מרובה ובכלל תשפר את תחושתכם הכללית.

יתרונות

  • לטיפול בעצירות
  • פתרון טבעי ויעיל
  • שיפור מערכת העיכול
  • שילוב צמחי מרפא

תיאור המוצר לטיפול בעצירות Lexi Cool

לקסיקול הוא מוצר שידוע כיעיל במיוחד לטיפול במקרים של עצירות. יעילותו הרבה נובעת משילוב של ארבעה צמחי מרפא בעלי סגולות רבות המוכרות הן ברפואה המסורתית העממית והן ברפואה המודרנית. לכן נטילת כמוסות לקסיקול יכולות לגרום לתחושת הקלה ולשחרור משמעותי לאנשים הסובלים מאי מתן צואה. הפתרון הטבעי עבור אנשים שסובלים מעצירות הוא שינוי התזונה. אולם כדי לזרז ולייעל את התהליך ניתן ליטול לקסיקול – תוסף תזונה המורכב מחומרים היעילים מטבעם לשיפור תפקודי מערכת העיכול. חומרים אלו ידועים כאפקטיביים והשפעתם החיובית על הגוף הוכחה במחקרים רפואיים רבים.
רכיבים:
כמנון אניס – צמח מקומי השייך למשפחת הסוככים. יעיל במיוחד לטיפול במקרים של עצירות, מחלות תינוקות וילדים, כאבי בטן, הצטננות, גזים, כאבי ראש, התעוותות שרירי הפנים, הסדרת נשימה וכן הגברת תאבון.
שומר פשוט – צמח מקומי השייך למשפחת הסוככים. יעיל בפתרון בעיות עצירות, גזים וכאבי בטן מסוגים שונים. יעיל גם לטיפול בבעיות בריאותיות כמו הרעלת קיבה, מיעוט חלב אם, העדר תשוקה מינית, עקיצות, חבורות, דלקות, הזדקנות מהירה, השמנה ועוד.
אלו פרוקס (אלוורה) – צמח האלוורה מסייע לשיפור תפקודה של מערכת העיכול בגוף. לאלוורה ישנן תכונות טבעיות של ניקוי רעלים. יעיל במיוחד להגברת ספיגתם של החומרים המזינים הקיימים במזון אותו אנו אוכלים. נטילת אלוורה על בסיס יומיומי תשפיע לטובה על פעילות המעיים, תגביר את ספיגת החלבון, תפחית את הימצאותם של חיידקים ופטריות ותחזק מערכת חיסונית.
רובארב – צמח בר רב שנתי בעל זנים רבים אשר אזור גידולו הטבעי נע בין המזרח לארצות אירופה. צמח הרובארב יעיל במיוחד לטיפול בעצירות ובשלשולים, לטיפול בזיהומים של מערכת העיכול, לטיפול בהפרעות עיכול וכן למניעת מחלות של הכבד.

למי השימוש מומלץ

גברים,נשים וילדים

הנחיות שימוש

הנחיות שימוש: 2-3  כמוסות ביום בהתאם לצורך עם כוס מים.
תכולה: 100 כמוסות
משקל כל כמוסה: 600 מ”ג

מידע נוסף

תוסף תזונה לקסי קול  עומד בתקנים וסטנדרטים ישראליים ובינלאומיים
באישור משרד הבריאות הישראלי .
בעל תקן  GMP תנאי ייצור נאותים  (Good Manufacturing Practice) .
בעל תקן  HACCP בקרת בטיחות מזון (Hazard Analysis Critical Control Point) .
בעל תקן SQF 2000 אסמכתא על עמידה מלאה בתקנות בטיחות המזון .
בעל הכשר בהשגחת בד”ץ העדה החרדית ירושלים .

חשוב!

המידע המופיע באתר אינו המלצה או התוויה לטיפול רפואי. המוצרים אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ אישית עם הגורם המטפל.