אצה כחולה ירוקה כנגד סרטן

“מזון מרפא – תמציות חיות”
לפניך קטעים אחדים מתוך אתר האינטרנט… המידע שאתה זקוק לו כדי לנצח את מחלת הסרטן, עומד כעת לרשותך, ללא תשלום.
אלפים לפניך עשו שימוש מוצלח במידע זה, התגברו על מחלת הסרטן וכיום הם נהנים מחיים נורמליים ומאושרים. דברים שהרפואה אינה מגלה לך על הטיפול במחלת הסרטן מעשה באישה שביתה היתה בשלבים מתקדמים של סרטן המוח. האישה שאלה את האונקולוג אם מותר לה לתת לביתה תוסף מזון שנקרא אצה כחולה-ירוקה.
הרופא אמר שאין בכך שום בעיה והוסיף כי אחדים מהמטופלים שלו נטלו את התוסף, הצליחו להתגבר בעזרתו על מחלת הסרטן ושבו לאיתנם. מוצרים מדהימים – עוצרים את הסרטן ואף ממגרים אותו…
אצה כחולה-ירוקה (אצה הגדלה בר במקווי מים מתוקים) מגבירה את המרץ והחיוניות ומשפרת את מצב הבריאות.
בדומה לתרכיזי מזון רבים העשירים בחומר ירוק, האצה מסייעת לגוף בסילוק רעלים ומהווה מקור מעולה ליצירת סביבה בסיסית. תוסף המזון המיוחד הזה מסוגל גם להשמיד תאים סרטניים.
מדווח ה-The Chicago Tribune מתאריך 9 בפברואר 1996: “”אצה כחולה-ירוקה… הניבה סדרה מבטיחה של תרופות נגד סרטן, דיווחו החוקרים ביום חמישי. התרכובות שהופקו מהאצה הפגינו יכולת מרשימה בהקטנת ממדי הגידולים אצל עכברים, במידה שיש בה בכדי לרפא חלק מהחיות ממחלת הסרטן, אמר גרגורי פטרסון מאוניברסיטת הוואי””.
האצה מצטיינת בסילוק רעלים מהגוף, הודות לתכולת הכלורופיל הגבוהה שלה. הכלורופיל נחשב לחומר בעל חשיבות רבה בטיפול במחלת הסרטן. מבנהו הכימי דומה מאוד לזה של ההמוגלובין, ולכן יש הטוענים כי הוא עשוי לסייע בהובלת חמצן. בהיותו מזון ירוק מרוכז, הוא יעיל מאוד ביצירת סביבה בסיסית.
אצה זו היא אחת מצורות החיים המוקדמות ביותר שהופיעו על-פני כדור הארץ לפני מיליארדי שנים. ביולוגים של התא טוענים כי מערכת האנזימים באצה מיוחדת זו זהה כמעט לחלוטין למערכת האנזימים של המיטוכונדריה שבתאי הגוף שלנו. המיטוכונדריה היא ה””אברון”” האחראי על הפקת אנרגיה בתא. אנזימי הנשימה שנמצאים במיטוכונדריה ניזוקים כתוצאה מחוסר חמצן.
תוצאות האבחון מצביעות על סרטן? http://www.beat-cancer.co.uk “

פנו אלינו ונשמח לעזור!

אתר זה מוגן על ידי reCAPTCHA וכפוף למדיניות הפרטיות ותנאי השירות של Google

או חייגו:

04-8243682