אנמיה

התזונה המערבית מלאה במאכלים עתירי קלוריות ונדמה שאף פעם אין לנו את ההזדמנות לחוש רעב. למעשה למרות שרבים מאתנו אוכלים טוב והרבה התזונה שלנו היא לקויה והיא לא מספקת לנו את כל הוויטמינים ומוצרי המזון שהגוף שלנו זקוק להם על מנת להיות בריא. כך למשל אנשים רבים לא אוכלים מספיק מזון שיש בו ברזל או ויטמין B12 ולכן הם סובלים מבעיות בריאות כמו כאבי ראש, חולשה, כאבי בטן ועוד… . המקור לתחושות אלו הוא התזונה הלקויה והעובדה שהיא גורמת לגוף שלנו להיות אנמי. ניתן לטפל במחסור שלנו בברזל באמצעות תוספי תזונה לטיפול באנמיה.

תוספי התזונה שיכולים לסייע לטיפול במחסור בברזל הם: אספרגוס, אצת בר כחולה ירוקה, אצת ספירולינה, זרעי צ’יה לבן, כורכום עם ג’ינגר.

מה זה בעצם אנמיה? ואיך תוספי תזונה יכולים לסייע לנו לטפל בה?

אנמיה היא למעשה מצב בו בגוף שלנו אין מספיק ברזל. הגורמים לאנמיה יכולים להיות איבוד דם רב (למשל אצל נשים במהלך המחזור החודשי) או חוסר יכולת מולד של הגוף לייצר ברזל.

גורמים נוספים יכולים להיות תזונה לקויה או מחלה אורגנית. הגוף צריך ברזל כי טסיות הדם עושות בו שימוש בשביל להעביר את החמצן בדם שלנו לכל חלקי הגוף והתאים השונים בו.

כאשר יש לנו מחסור בברזל (ניתן לגלות זאת בבדיקת דם פשוטה) עלינו להדביק אותו ולגרום לו להיעלם.

תוספי תזונה לטיפול באנמיה יכולים לסייע לנו להגדיל את כמות הברזל שיש בגוף שלנו כך שלא נרגיש עייפות או חולשה גדולים מאוד.
יתרונות של תוספי תזונה וטיפול באנמיה
היתרון המרכזי של תוספי תזונה לטיפול באנמיה הוא שתוספים אלו הם טבעיים ואין להם ברוב המקרים תופעות לוואי. ניתן לקחת כדורי ברזל – אך פעמים רבות כדורים אלו אינם טבעיים אלא מהונדסים גנטית במעבדה והם יכולים לגרום לבעיות במערכת העיכול כמו עצירות למשל. כאשר אנחנו בוחרים לטפל במחסור שלנו בברזל באמצעות תוספי תזונה טבעיים אנחנו מחזקים את הגוף ולא גורמים לו לנזק כתוצאה מתופעות לוואי.

פנו אלינו ונשמח לעזור!

    אתר זה מוגן על ידי reCAPTCHA וכפוף למדיניות הפרטיות ותנאי השירות של Google

    או חייגו:

    04-8243682