דלקות

כאשר הנפש והגוף שלנו חלשים אנחנו יכולים לחלות ולהרגיש טוב יותר. אחת המחלות הנפוצות ביותר בקרב כלל האוכלוסייה היא מצב של דלקת. דלקת היא למעשה ביטוי של חיידק, וירוס או פצע או זיהום שיש לנו בגוף.

הדרכים להתמודדות עם דלקות כוללות בדרך כלל טיפול בתרופות כמו אנטיביוטיקה או סטרואידים. שתי סוגי תרופות אלו אמנם מכחידות את הדלקת אבל הן גם גורמות נזק ותופעות לוואי שונות לגוף שלנו מחולשה וכאבי ראש ועד מצבי רוח קיצוניים. אם אנחנו רוצים להתמודד עם הדלקת שיש לנו (בין אם זו דלקת בשריר, דלקת בגרון או דלקת בקיבה) אנחנו יכולים לבחור לעשות זאת על ידי נטילה של תוספי תזונה טבעיים.

תוספי תזונה לטיפול בדלקות יכולים להיות מגוונים מאוד והם כוללים בין השאר את סוגי התוספים הבאים:

אבקת מורינגה, אצת בר כחולה ירוקה, אצת ספירולינה, גרינולה לניקוי רעלים, זרעי צ’יה לבן, טריפלה,

כורכום עם ג’ינג’ר, כורכומין, מורינגה, קונג’אק.

 

איך תוספי תזונה יכולים לסייע לנו להתמודד עם דלקות בגוף?
תוספי תזונה מסייעים לגוף להתגבר על דלקות על ידי כך שהם מחזקים אותו ואת המערכת החיסונית שלנו. פעמים רבות הסיבה הראשונית שבגללה הגוף שלנו חלה בדלקת היא מצב של חולשה כמו למשל תזונה לא נכונה או מאמץ מוגבר שהחלישו אותנו וגרמו לגוף להיות פגיעה יותר למחלות. תוספי תזונה לטיפול בדלקות מסייעים לגוף להתחזק ולחזור למצב של איזון בין המערכות השונות כך שלמערכת החיסונית שלנו יש יותר כוח להתמודד עם מצבים לחץ ודחק כמו למשל מאמץ פיזי מוגבר, מחסור בשינה או תזונה לא מאוזנת.
יתרונות של תוספי תזונה למניעה של דלקות בקיבה ובמערכת העיכול
תוספי תזונה לטיפול בדלקות יכולים לסייע במיוחד במניעה של דלקות בקיבה ובמערכת העיכול שלנו.

מערכת העיכול היא אחת המערכות הכי עדינות ומורכבות בגוף האדם. פעמים רבות כאשר אנחנו חלשים אנחנו חולים דווקא במערכת העיכול שמושפעת מאוד גם מהמצב הנפשי שלנו ומידת הלחץ שאנחנו חווים ביומיום.

הבחירה לחזק את הגוף שלנו ואת מערכת העיכול שלנו על ידי נטילה של תוספי תזונה שמותאמים אישית לפיזיולוגיה של הגוף שלנו יכולה לחזק אותנו ולסייע לנו להיות בריאים יותר.

פנו אלינו ונשמח לעזור!

    אתר זה מוגן על ידי reCAPTCHA וכפוף למדיניות הפרטיות ותנאי השירות של Google

    או חייגו:

    04-8243682